1MÜŞTERİ MEMNUNİYET POLİTİKASI

Her zaman en iyisini hak eden siz değerli müşterilerimize, şirket politikaları ile yasal uygulamalar çerçevesinde, en iyi çözümler sunmaya, ihtiyaçlarınızı karşılamaya ve haklarınızı korumaya her zaman özen göstermekteyiz.

Sürekli gelişen ve yeniliklere açık dinamik bir yapı ile toplam kalite felsefesinin esas alarak faaliyet göstermektedir. Takım ruhu içerisinde çalışırken müşterilerin beklenti ve taleplerini en doğru şekilde analiz ederek, uluslararası kalite yönetim sistemlerini harfiyen uygular ve belgelendirir.

Sorularınız, başvurularınız, şikayet ve önerileriniz için 7 gün 24 saat info@delkom.com.tr den bize ulaşabilirsiniz.

2DELKOM KALİTESİ

Toplam kalite anlayışını bir yaşam biçimi olarak kabul eden Delkom A.Ş. bu anlayışın sürekliliğini sağlamak amacı ile şirkete kazandırılan ISO 9001:2008 ve CE Belgeleri ile kalite yönetim sistemi gerekliliğini yerine getirmektedir.

Delkom A.Ş. üretim öncesi, üretim ve üretim sonrası aşamaları tüm kalite standartlarına uygun bir şekilde uygular. Faaliyetlerini müşteri taleplerine göre belirler. Dünya’nın hangi bölgesinde faaliyet gösterirse göstersin geniş ürün stoğu ile 24 saat sorunsuz hizmet verir. Hızlı üretim, hızlı servis ve hızlı temin imkanı sağlar.

3İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ

Delkom A.Ş. çalışanlarının güvenliği konusunda yürürlükte olan ulusal ve uluslararası kanun yönetmeliklerini tavizsiz uygulamaktadır. İşçi sağlığı ve iş güvenliği konusunda tüm çalışanları bilinçlendirmek için gerekli eğitimleri vermektedir.

İş kazalarını minimuma indirmek, oluşabilecek kaza riskini önceden hesaplamak ve mevcut tehlikeyi ortadan kaldıracak çözümler üretmek Delkom A.Ş'nin önceliğidir.

4ÇEVRE POLİTİKASI

Delkom A.Ş. tüm faaliyet alanlarında sürdürülebilir çalışmalar yürütebilir, çevresel etkileri dikkate alarak çalışır. Küresel kaynakları koruyarak minimum atık politikası ile çalışır, doğal kaynakların ve enerjinin tüketim israfını önler.

Atıkları azaltmak, geri kazanım yolu ile bertaraf edilmelerini sağlamak, atıkların geri dönüşümü konusunda kaynağında ve zamanında çalışmalar yaparak, tüm yasal mevzuatın da ilerinde ki uygulamalarla çalışmak Delkom A.Ş.'nin çevre politikasıdır.