DELKOM A.Ş.

Yurt içinde ve yurt dışında madencilik, taş ocağı işletmeciliği ve kazı gerektiren tüm inşaat faaliyetlerinde kullanılmak üzere hidrolik ve pnömatik kaya delici makine, bu makineler için yedek parça ve servis hizmeti veren, 35 yıllık deneyimi ile sektörünün lider kuruluşlarından biridir.

Fabrikamız da ürettiğimiz kaya delici yedek parçalarının %70 ini yurt dışına ihraç etmekteyiz.

21. Yüzyılın küreselleşen ekonomik konjonktüründe sunduğu yüksek kaliteli hizmeti ve yarattığı sinerji ile delici makine yedek parça sektörünü uluslararası standartlarda temsil ederek, Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında haklı bir gurur ile yer almaktadır.

Yatırım yaptığı her alanda kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen Delkom A.Ş.; dinamik ve deneyimli kadrosu ile hidrolik ve pnömatik sistemler konusunda sektörünün ihtiyaçlarını belirleyerek tecrübesi, sağlam finansman kaynakları ile uzmanlığını birleştirerek hizmet vermektedir.

Kaya delici makinaların ihtiyaç duyduğu yedek parça ihtiyacı karşılamak için sürekli genişleyen ürün yelpazesi ile sektörünün ve müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eden Delkom A.Ş. güvenilir, yüksek performanslı ve düşük maliyetli çözümler sunmaktadır.

DELKOM MİSYON
Deneyim ve uzmanlığımızdan doğan özgün hizmet anlayışını güncel teknoloji kullanımı ile birleştirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarına birebir cevap veren çözümler sunmak Delkom A.Ş.'nin misyonudur.
DELKOM VİZYON
Piyasaların rekabet koşullarını belirleyen bir dünya markası olarak konuma gelmek, “ hızlı ulaşım, hızlı üretim ve hızlı yedek parça temini” mottosunu sektörünün iş yapış prensibi haline getirmek Delkom A.Ş.'nin vizyonudur.